BAM Living

Eladó téglalakás
Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
84 496 500 Ft84.497 M Ft 994 076 Ft/m2
2 + 1 szoba
85 m²
1. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692999438
Tóth György
Duna House - Zalaegerszeg, Ady Endre utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Zalaegerszeg BELVÁROSÁBAN épülő ICON társasházban kínálunk kiváló ár - értékű lakásokat.

Az épületben kivitelezésre kerül 9 db lakás, 3 db garázs, 8 db kocsi beálló, 2 db üzlet , melyekből már csak 1 db lakás  maradt.

A társasház a XXI. század elvárásainak, és minőségi követelményeinek megfelelő színvonalon, a belváros közepén, egy csendes mellékutcában kap helyet.

Központi, de mégis csendes elhelyezkedése miatt a belváros pár lépésnyire, üzletek, éttermek stb. a közelben.
A  még eladó lakás méreti:
- 85,34 m2  nappali + 2 szoba (1. emelet)
A társasház parkosított udvarában autóbeálló is vásárolható.

A beruházás főbb jellemzői:
< központi elhelyezkedés

< magas minőségű építőanyagok felhasználása

< korszerű hőszivattyús  padlófűtés

< költséghatékony fenntartás

< kiváló minőségű burkolatok, és szaniterek 

< 3 rétegű nyílászárók, redőny, szúnyogháló, klíma előkészítés + klíma kérhető

- HITEL és CSOK igényelhető!

Várható átadás: 2026 I. negyedév

Bővebb felvilágosításért hívjon bizalommal, vagy küldjön e-mailt!
Az ingatlanokkal kapcsolatban személyesen a Zalaegerszeg, Iskola köz 6-8. (Ady-Tompa Mihály sarok) tud érdeklődni, ahol részletes információkkal, műszaki dokumentációkkal, és mindig aktuális árlistával várjuk kedves ügyfeleinket.
Érdeklődjön az elérhető szabad lakásokról, a finanszírozási lehetőségekről!

Tájékozódjon nálunk HITEL és CSOK lehetőségeiről bankfüggetlen, hiteles kollégánktól.
Vevőinknek minden szolgáltatásunk díjmentes!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
994 e Ft
858 e Ft -16%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
84.497 M Ft m Ft
64 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
81 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
4 szoba
108 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

184.8 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
80 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

65 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

212 M Ft
4 szoba
121 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
4 szoba
108 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

149.9 M Ft
10 szoba
328 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

88.2 M Ft
5 szoba
0 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
80 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13