Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Veszprém, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
169 900 000 Ft169.9 M Ft 1 633 654 Ft/m2
3 szoba
104 m²
1. emelet
építés éve:1793

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3687814010
Czvianov Gábor
Duna House - Balatonfüred - Aranyhíd sétány

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1634 e Ft
1063 e Ft -54%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
169.9 M Ft m Ft
77.1 m Ft -120%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

50.99 M Ft
2 szoba
45 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

79.99 M Ft
3 + 3 szoba
113 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

148 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

170 M Ft
4 szoba
131 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

175 M Ft
5 szoba
158 m²
Veszprém, Belváros, Jókai Mór utca
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

166 M Ft
4 szoba
103 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

154.6 M Ft
2 + 2 szoba
141 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred