Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Veszprém, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
50 990 000 Ft50.99 M Ft 1 133 111 Ft/m2
2 szoba
45 m²
3. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 45 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Neizer Éva
Trendi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Veszprém frekventált részén, a Dózsavárosban épülő 43 lakásos, liftes társasházban különböző alapterületű lakások eladók!
A meghirdetett 3. emeleten található 45,29 nm-es lakásban amerikai konyhás nappali, szoba, fürdőszoba, előtér található. A nappaliból 4,82 nm-es loggia nyílik.
A lakás fűtéskész ára: 50.990.000 Ft
Kulcsrakész befejezés kérhető. Kulcsrakész ár: 57.990.000 Ft
Parkoló ára: 2.800.000 Ft
Garázs ára: 7.800.000 Ft - 8.500.000 Ft. A lakáshoz 1 db parkolót vagy 1 db garázst vásárolni kell.
Lehetőség van tároló vásárlására is, ára: 1.800.000 Ft – 2.200.000 Ft/db
A minőségi anyagokból épülő tárasház 30 cm-es falazóelemből, 20 cm-es homlokzati hőszigeteléssel épül. A 3 rétegű, 6 kamrás műanyag, hőszigetelt nyílászárók kívül antracit színűek. Az ár tartalmazza a beépített, rejtett redőny tokokat lefutókkal. Felár ellenében elektromos kivitel is kérhető. A társasház fűtését hőszivattyú biztosítja, lakásonként egyedi hőmennyiségmérővel és termosztáttal.
A modern, 3 emeletes, liftes társasházban a földszinti lakások terasszal és kertrésszel, az emeleti lakások erkéllyel rendelkeznek. A társasház udvarán térkövezett gépkocsibeállók kerülnek kialakításra. Lehetőség van garázs vásárlására is.
Elérhető lakások:
garzonlakások 36.990.000 Ft-tól
nappali + 1 szobás lakások 48.490.00 Ft-tól
nappali + 2 szobás lakások 77.990.000 Ft-tól
Várható fűtéskész átadás: 2027. IV. negyedév
Ha szeretné megtekinteni a helyszínt, vagy bővebb tájékoztatást szeretne kérni, várom hívását akár hétvégén is!
Díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézéssel állunk rendelkezésére.
A hirdetésben feltüntetett képek illusztrációk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1133 e Ft
1096 e Ft -3%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
50.99 M Ft m Ft
84.2 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

79.99 M Ft
3 + 3 szoba
113 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

184.95 M Ft
2 szoba
70 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

37.49 M Ft
1 szoba
30 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

93 M Ft
3 szoba
81 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

213.055 M Ft
3 szoba
81 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

159.487 M Ft
2 szoba
60 m²
Veszprém, Wartha Vince utca
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

399 M Ft
3 szoba
120 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

148 M Ft
2 + 2 szoba
90 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²