NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Tiszasziget

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
34 500 000 Ft34.5 M Ft 821 429 Ft/m2
2 szoba
42 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 94 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 701
Véber László
eXtra ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Lakhatási megoldás a nyugdíjas évekre, saját tulajdonú társasházi lakások Eladók!

A nyugdíjas lakópark főbb jellemzői:

- 41.66 m2 lakótér (amerikai konyhás nappali + 1 háló + fürdő)
- 11.73 m2 terasz
- kulcsrakész állapotban
- földszintes
- 40 m2 körüli saját kertrésszel
- 12.5 m2-es autóbeállóval
- 40 cm formahabosított EPS G-80 Thermo-ring falelem
- a lakások között 20 cm-s hanggátló falak
- 3 rétegű műanyag nyílászárók
- infra padlófűtés
- klímás (3.5 kW)
- minden helyiségben segélyhívó (0-24)
- közös költség: 45.000/hó (kertész, beléptető rendszer, központi főépület költségei)
- örökölhető
- részletfizetés lehetséges
- 300 m2-es közösségi tér, ahol programok színesítik a gondtalan nyugdíjas éveket
- egészségügyi szűrések, programok
- kisállat hozható (lakáson belüli tartással)
- parkok, séta ösvények, kerékpárút, horgásztó a közelben

Irányár: 34.5 mFt

Eladó KIVÉTELES lehetőség a GONDOSKODÓ nyugdíjas lakóparkban, ahol a kényelmes és BIZTONSÁGOS élet minden szempontból garantált! RAGADJA MEG ezt az egyedülálló ajánlatot és fedezze fel új otthonát, amelyet kimondottan az Ön kényelmére és biztonságára terveztek!

A lakás 41.66 m2-es lakóterülettel rendelkezik, ahol tágas amerikai konyhás nappali, egy kényelmes hálószoba és egy modern fürdőszoba várja Önt. A lakáshoz tartozik még egy 11.73 m2-es terasz, ahol élvezheti a napsütést és a friss levegőt. A földszinti kialakítás NAGYSZERŰ hozzáférést biztosít saját 40 m2-es kertjéhez, ahol pihenhet egy hosszú nap után vagy akár kevés kertészkedésre is van lehetőség.

A lakások CSÚCSMINŐSÉGŰ építési megoldásokkal készültek: 40 cm formahabosított EPS G-80 Thermo-ring falelem biztosítja az energiahatékonyságot. A háromrétegű műanyag nyílászárók és a 20 cm-s hanggátló falak garantálják a csendet és a nyugalmat.

A modern fűtési rendszer, beleértve az infra padlófűtést, valamint a klímás felszerelés biztosítják az ideális hőmérsékletet minden évszakban. Minden helyiségben rendelkezésre áll egy segélyhívó rendszer, ami 0-24 órában elérhető, így Ön bármikor biztonságban érezheti magát.

A lakópark közösségi élete színes programokkal várja Önt a 300 m2-es közösségi térben, ahol egészségügyi szűrések és egyéb programok fokozzák a gondtalan nyugdíjas éveket. A lakópark PET-FRIENDLY, így kedvenc kisállatát is magával hozhatja.

A közös költség havi 45.000 forint, ami magában foglalja a gondos kertészetet, a beléptető rendszer költségeit és a központi főépület karbantartását. Az ingatlan örökölhető és részletfizetési lehetőség is igénybe vehető.

A környék festői szépsége parkokkal, sétaösvényekkel, kerékpárúttal és egy közeli horgásztóval csábít a szabadidő aktív eltöltésére. Elképzelte már, hogy ilyen CSODÁLATOS környezetben éljen?

Irányár: 34.5 millió forint. Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!

Érdeklődjön Véber Lászlónál a 06707012351-es telefonszámon!

Várom érdeklődését: Véber László 06707012351

További kínálatunkat keresse az https://extraingatlan.com-n az eXtraIngatlan iroda hivatalos weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2024. 12. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Tiszaszigeten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszasziget m² ár
821 e Ft
615 e Ft -34%
Ennek az ára
Tiszasziget átlagár
34.5 M Ft m Ft
28.9 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszasziget

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

149 M Ft
5 szoba
254 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

34.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

34.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

50.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

81.59 M Ft
5 szoba
96 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

34.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

29 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

154.5 M Ft
4 szoba
103 m²
Szeged
Eladó telek

Szeged

15.5 M Ft
620 m²
0 m²
Tiszasziget
Eladó téglalakás

Tiszasziget

34.5 M Ft
1 szoba
42 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Röszke
Eladó ipari ingatlan

Röszke

5000 M Ft
6.66 ha
1509 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²