Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Téglás

+ 1 kép 1/4
59 900 000 Ft59.9 M Ft 966 129 Ft/m2
1 + 2 szoba
62 m²

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 124
Amanda Lukács-Tepfenhárt
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

MODERN, ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS LOGGIÁVAL – TÉGLÁS BELVÁROSÁBAN

Eladó egy 1. és 2. emeleti, új építésű lakás Téglás központjában, kiváló ár-érték aránnyal.
Ár/db értendő

Fő adatok:

62 m² lakótér (1 + 2 fél szoba)
8 m² loggia
Átadás: 2026 év vége

A lakás jellemzői:

Világos, jól átgondolt elrendezés
Tágas nappali és külön nyíló szobák
8 m²-es loggia
Prémium minőségű burkolatok
A+ energetikai besorolás, alacsony fenntartási költség
Jelenleg még alakítható belső terek
Udvari parkolási lehetőség
Gáz padlófűtés

Elhelyezkedés:
Téglás városközpontjában, iskola, óvoda, üzletek és buszmegálló néhány percen belül elérhető.

Előnyök:

Bevezető ár
Új építésű, értékálló ingatlan
Ideális saját otthonnak vagy befektetésnek
Korlátozott darabszám

Ne maradjon le, érdeklődjön és foglalja le időben.
Ref: 125886

*****

MODERN, NEWLY BUILT APARTMENT WITH A LOGGIA – IN THE CENTER OF TÉGLÁS

A newly built apartment on the 1st and 2nd floors is for sale in the center of Téglás, offering excellent value for money.
Price per unit

Key details:

62 m² living space (1 + 2 half-rooms)
8 m² loggia
Delivery: End of 2026

Apartment features:

Bright, well-thought-out layout
Spacious living room and separate rooms
8 m² loggia
Premium-quality finishes
A+ energy rating, low maintenance costs
Interior spaces currently customizable
Courtyard parking available
Gas floor heating

Location:
In the center of Téglás, with a school, kindergarten, shops, and a bus stop all within a few minutes’ walk.

Advantages:

Introductory price
Newly built, value-retaining property
Ideal as a primary residence or investment
Limited availability

Don’t miss out—inquire and reserve your spot today.
Ref: 125886

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Tégláson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Téglás m² ár
966 e Ft
859 e Ft -13%
Ennek az ára
Téglás átlagár
59.9 M Ft m Ft
61.2 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Téglás

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

57.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

58.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

58.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

57.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Téglás
Eladó téglalakás