Oasis Residence

Eladó téglalakás
Téglás, 3. emelet

57 900 000 Ft57.9 M Ft 1 033 929 Ft/m2
2 szoba
56 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 124
Amanda Lukács-Tepfenhárt
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PENTHOUSE LAKÁS TETŐTERASSZAL – KIVÁLÓ ÁRON, Téglás városközpontban

56 m² lakótér + 21 m² saját tetőterasz

Eladó modern kialakítású penthouse lakás, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek.

Főbb jellemzők:

56 m² lakótér
21 m² privát, panorámás tetőterasz
Új építésű társasház
Várható átadás: 2026 év vége

Előnyök:

Exkluzív penthouse elhelyezkedés, nincs felső szomszéd
Tágas tetőterasz pihenéshez vagy kikapcsolódáshoz
Világos, modern elrendezés
Prémium minőségű burkolatok
A+ energetikai besorolás, alacsony fenntartási költségek
Jelenleg még alakítható belső tér
Udvari parkolási lehetőség biztosított
Gáz padlófűtés

Elhelyezkedés:
Téglás központi részén, jól megközelíthető környezetben, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások közelében.

Kiváló választás saját részre vagy hosszú távú befektetésnek.
Korlátozott számú lakás, érdemes mielőbb dönteni.
Ref: 125905

******

PENTHOUSE APARTMENT WITH ROOF TERRACE – GREAT PRICE, in the center of Téglás

56 m² living space + 21 m² private roof terrace

Modern penthouse apartment for sale, ideal as a primary residence or investment.

Key features:

56 m² living space
21 m² private rooftop terrace with panoramic views
Newly built condominium
Expected completion: End of 2026

Advantages:

Exclusive penthouse location, no upstairs neighbors
Spacious rooftop terrace for relaxation and leisure
Bright, modern layout
Premium-quality finishes
A+ energy rating, low maintenance costs
Interior space currently customizable
On-site parking available
Gas floor heating

Location:
In the central part of Téglás, in an easily accessible area, close to all the amenities needed for daily life.

An excellent choice for personal use or as a long-term investment.
Limited number of units available—act quickly.
Ref: 125905

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Tégláson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Téglás m² ár
1034 e Ft
910 e Ft -14%
Ennek az ára
Téglás átlagár
57.9 M Ft m Ft
53.6 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Téglás, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

61.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
3 szoba
79 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

46 M Ft
2 szoba
50 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

57.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

62.5 M Ft
1 + 2 szoba
72 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

58.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

64.9 M Ft
1 + 3 szoba
74 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz