Avico Greentop

Eladó téglalakás
Tatabánya, 1. emelet

36 990 000 Ft36.99 M Ft 860 233 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 43 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 736
Besenyei Kristóf
Központi Ingatlanközvetítő Iroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Központi Ingatlanközvetítő Iroda ajánlja eladásra, Tatabányán, Újvárosban, a Béla király krt.-en, ezt a zöldövezeti, felújított, 43 m2-es 1,5 szobás, kilépős téglalakást.
Az ingatlan egy négyemeletes társasház 1. emeletén található, melyben helyet kapott 1,5 szoba, konyha, közlekedő, fürdőszoba WC-vel, kilépő.
Az nagyszoba parkettával, a kisszoba lamináltpadlóval, a többi helyiség járólappal burkolt. Az otthon melegéről és a háztartási melegvízről távfűtés gondoskodik, hőleadás radiátorokkal történik. A fürdőszobában kád ad lehetőséget a felfrissülésre. A külső nyílászárók műanyagok, a szobák ablakai redőnnyel szereltek.
A közelben minden megtalálható, amire a mindennapokban szüksége lehet (vásárlási lehetőségek, piac, éttermek, közösségi ház, buszmegálló, posta, bank, orvosi rendelő, gyógyszertár, óvoda, iskola, gimnázium, főiskola)
Közlekedés szempontjából is kiváló, pár percre buszmegálló, rövid időn belül elérhető a buszpályaudvar és a vasútállomás, autóval könnyen megközelíthető az autópálya.

További információkért forduljon Irodánkhoz bizalommal!
Ha felkeltette érdeklődését az ingatlan, jöjjön és tekintse meg mielőbb!

KÖZPONTI INGATLANKÖZVETÍTŐ IRODA
ügyvédi háttérrel, energetikai tanúsító,
független banki ügyintéző ajánlásával
SEGÍT, HOGY ELKELJEN RÉGI / MEGLEGYEN ÚJ OTTHON

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
860 e Ft
799 e Ft -8%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
36.99 M Ft m Ft
39.8 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya, Ságvári Endre lakótelep, Szent Borbála út
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

52.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

29.499 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.4 M Ft
2 szoba
44 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
131 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
1 + 2 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Verebély László utca
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás