City Pearl

Eladó téglalakás
Tatabánya, Sárberek, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
38 990 000 Ft38.99 M Ft 1 053 784 Ft/m2
1 szoba
37 m²
2. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 640
Dombi Márti
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ékszerdoboz a városközpontban.
Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén, az Álmos vezér utcában, a városközpontban kínálom ezt a pici, ízlésesen felújított, 37 m2-es, 1 szobás lakást.
A társasház tégla falazatú, a lakás a 2. emeleten található, összkomfortos. Található benne 1 db szoba, 1 fürdőszoba-wc, egy előszoba, egy konyha és egy kamra. Az ablakok zöldövezetre néznek, így a lakás nagyon csendes.
A nyílászárók cseréje 4 éve történt, Kömmerling típusúak, hőszigeteltek, szúnyoghálóval ellátva. A biztonsági bejárati ajtó 3,5 mm-es acél borítással, 2 db zárbetéttel, betörés elleni megerősített cilinderekkel rendelkezik.
A szoba 2 éve kapott új, 10 mm vastag laminált padlót. A vizes helyiségek felújítása is néhány éve történt. A fürdőkádra szerelt paraván ideális megoldás arra, hogy a kád akár tusolóként is használható. A vízvezetékek cseréje is megtörtént néhány éve, illetve a villanyvezeték is új minden helyiségben a szoba kivételével, tehát gyakorlatilag egy teljes körűen felújított lakásról beszélünk.A szobában egy klíma is helyet kapott.
A környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos szolgáltatás, üzletek, közlekedés, intézmények a közelben vannak. Ideális lehet első lakásnak, befektetésnek, vagy akár idősebb korosztály számára is.
Teljeskörű ügyintézést biztosítunk. Irodánk végig kíséri a vásárlási folyamaton, az első megtekintéstől, az esetleges hitelfelvételen át egészen a birtokbaadásig. Ingyenes, bankfüggetlen hiteltanácsadással, illetve teljeskörű jogi háttérrel biztosítjuk a gördülékeny vásárlást.
Ha felkeltette az érdeklődését az ingatlan , hívjon és nézzük meg együtt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

1 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
1054 e Ft
914 e Ft -15%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
38.99 M Ft m Ft
34.3 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Sárberek, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

28.499 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

57.138 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás