Oasis Residence

Eladó téglalakás
Tatabánya, Újtelep

+ 6 kép 1/9
38 900 000 Ft38.9 M Ft 778 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 538
Karakas Zsolt
Gammahouse

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIZÁRÓLAG A GAMMA HOUSE KÍNÁLATÁBAN!

Eladó Tatabánya kertvárosi részén egy 50 m²-es, két szobás, teljesen felújított, 4. emeleti ERKÉLYES lakás

tökéletes választás azoknak, akik azonnal költözhető, modern otthont keresnek!

Főbb jellemzők:

2 éve teljeskörű felújítás (vezetékek, burkolatok, gépészet)

Újonnan bővített, 32 A-es villanyhálózat

Modern, zuhanyzós fürdőszoba

A nagyobb szobában klíma gondoskodik a kényelemről

Gyönyörű, egyedi konyhabútor beépített sütővel és főzőlappal, amely a vételár részét képezi

Műanyag nyílászárók

Minden ablakon redőny található

Saját tároló tartozik a lakáshoz

Irányár: 38,9 millió Ft

Érdeklődni:

Herr Vivien - +36 20 662 48 68

A Gamma House iroda ingyenes, bankfüggetlen hitelügyintézővel áll rendelkezésükre, legyen szó hitelről vagy támogatásról, mi segítünk megtalálni az Ön számára legkedvezőbb hitelkonstrukciót, teljesen díjmentesen! Továbbá építési, felújítási, renoválási munkákhoz ajánljuk irodánkkal együttműködő profi szakember csapattal rendelkező vállalkozóinkat, akik többek között segítségükre lehetnek kőműves és ácsmunkák, belsőépítészeti munkálatok (gipszkarton, álmennyezet, tetőtér beépítése,…),napelemes rendszerek kiépítésében. Keressen minket bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
778 e Ft
799 e Ft 3%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
38.9 M Ft m Ft
39.8 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Újtelep

Eladó téglalakások a környékről

Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

29.499 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
131 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

28.499 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

35 M Ft
1 szoba
50 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

52.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

13.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

57.138 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bagod
Eladó családi ház

Bagod

52 M Ft
2 + 2 szoba
112 m²
Sződ
Eladó családi ház