Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Tatabánya, Újtelep

+ 2 kép 1/5
69 999 999 Ft70 M Ft 833 333 Ft/m2
4 szoba
84 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 266
Szalai Bettina
Feel-Ing Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kizárólag a Feel-ing kínálatából!

Eladásra kínálunk egy 2018-ban épült társasházi lakást Tatabányán a Bárdos lakóparkban!
A lakópark Tatabánya egyik központi részén helyezkedik el, a közelben minden megtalálható, amire csak a hétköznapokban szükségünk lehet. Boltok, iskolák, orvosi rendelő, kormányhivatal. Közlekedés szempontjából szintén nagyszerű, hiszen pár perc sétára buszmegállók és a vasútállomás is elérhető.

Az ingatlan egy szigetelt, tégla építésű társasház zárószintjén, a 3. emeleten helyezkedik el.
A lakás 84nm-es, ebből adódóan rendkívül tágas, kellemes életteret biztosít. Központi része az amerikai konyhás nappali, amit a műanyag ablakok mellett, velux tetőtéri ablakokkal is felszereltek, hogy a napfény az egészet be tudja ragyogni.
Helyet kapott még három külön nyíló, nagy méretű hálószoba. A fürdőszoba szintén nagyobb méretű az átlagosnál.
Az otthon melegét a távhő biztosítja, ami rendkívül kedvező a szigetelésnek köszönhetően. A hűtésről klíma gondoskodik a nyári melegben.
A kényelmes pakoláshoz egy 20nm-es tetőtéri tároló ad helyet.
Az új tulajdonos frissen festve azonnal birtokba veheti otthonát.

A társasház különlegessége, hogy zárt udvar tartozik hozzá, amit a lakók közösen használhatnak .

Parkolásra az utcán van lehetőség fizetős övezetben.

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hiszen ez az ingatlan nem lesz sokáig a piacon! Jöjjön nézze meg és csapjon le rá !

Irodánkban ingyenes pénzügyi tanácsadással, kedvezményes ügyvédi háttérrel, kivitelezővel állunk szíves rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
833 e Ft
766 e Ft -9%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
70 M Ft m Ft
72.8 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Újtelep

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

57.138 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
131 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

29.499 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

13.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Verebély László utca
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.4 M Ft
2 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.065 M Ft
2 szoba
45 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

34.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

50.548 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

87.99 M Ft
4 + 1 szoba
88 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás