Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Tata, földszint

+ 7 kép 1/10
73 700 000 Ft73.7 M Ft 1 052 857 Ft/m2
4 szoba
70 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 493 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Szabó Szilvia
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Költözzön megújuló energiával fenntartható új SZABADONÁLLÓ lakásba SAJÁT KERTKACSOLATTAL a közkedvelt Levendulalakópark szomszédságába.

CSOK PLUSZ HITEL (3%-os hitel)!!!
-ILLETÉKMENTESSÉG!!
-HŐSZIVATTYÚS FŰTÉS!!
Nem szeretne bajlódni a felújítással??
Esetleg kertre is vágyik, ahol a gyermekei szaladgálhatnak?
Mindez saját ízlés szerint, családias, nyugodt környéken keresi?
Mi minden kérdésére most megoldást nyújtunk:
Ha Ön is még időben jelentkezik, akkor most Önné lehet Tata teljesen új parcellázású részén épülő földszintes, SZABADONÁLLÓ 70 nm-es 3 SZOBA +NAPPALIS sorházi lakás SAJÁT KERTTEL!!!!
A most kialakuló lakóparkban 7 telken 2-2 egységből álló (összesen 14 db lakás) szabadon álló sorházi lakások kerülnek kialakításra. (CSOK + HITELRE alkalmas)
A projekt kitalálásánál a legfontosabb szempont volt a legkorszerűbb építési technológia és korszerű anyagok felhasználásán túl, kényelmes, tágas helységek kerüljenek kialakításra. Amit a legkorszerűbb gépészeti megoldások használatával (hőszivattyús fűtő rendszer), minőségi építőanyagok beépítésével fognak megvalósítani melyet a mai kor elvárásainak megfelelő energiafelhasználás fog jellemezni.
Az lakások fűtését lakásonként telepített szabályozható levegő hőszivattyúk és a hozzá tartozó beltéri egységek, valamint a meleg víz tárolására alkalmas puffer tartályok fogják, biztosítják.
Az ingatlant olyan egyedi praktikus megoldással tervezték, mely biztosan az Ön kényelmét fogja szolgálni, de ha ezentúl is van még ötlete, kívánsága, most még azt is megteheti, mint azt is ,hogy a saját elképzelése szerint választhatja ki a szanitereket és burkolatokat.

-1-es lakás:73,79nm + 16nm fedett terasz (nappali + 3 hálószoba )+ 485 nm saját kertkapcsolat
Vételár:73.700.00Ft(mely 5% ÁFÁ-t tartalmaz)+ 2 db autóbeálló hozzá.1.250.000Ft,-/beálló=76.200.000Ft
-2-es lakás: 72,22nm + 1 16nm fedett terasz (nappali + 3 hálószoba )+ 485 nm saját kertkapcsolat

Műszaki átadás:E-napló megnyitásától számitott 12 hónap

-Teljes körű, INGYENES bank független tanácsadás és ügyintézés!
-Szerződés előkészítése
-CSOKPLUSZ HITEL ügyintézés!
egy helyen az Ön kényelme érdekében…
Ha Ön se szeretne lemaradni erről a kitűnő ajánlatról, akkor hívjon már most a részletekért!
Szabó Szilvia
Tel.:06 70 367 76 36

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
1053 e Ft
1317 e Ft 20%
Ennek az ára
Tata átlagár
73.7 M Ft m Ft
139.1 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

79.9 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.633 M Ft
2 szoba
45 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

130.5 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Tata, Rákóczi utca
Eladó téglalakás

Tata

35 M Ft
2 szoba
77 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

159.99 M Ft
3 szoba
204 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

78.55 M Ft
3 szoba
81 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

76.453 M Ft
2 szoba
45 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

62.297 M Ft
2 szoba
37 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

134.306 M Ft
4 szoba
83 m²