BAM Living

Eladó téglalakás
Tata, földszint

+ 16 kép 1/19
159 900 000 Ft159.9 M Ft 1 080 405 Ft/m2
3 szoba
148 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 977
Sándor László
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Komplex Ingatlan kínálja megvételre - Komárom-Esztergom Vármegyében, Tatán - ezt a minden \" ízében \" luxus kategóriát képező penthouse lakást!

Az ingatlan egy 2021-ben épült, lakókerti penthouse lakás, ami a forgalom elől elzárt, magánúton közelíthető meg. Csendes, nyugodt környezetben 2 hatalmas teraszon 75 illetve 59m2 ( jacuzzi, szauna előkészítés, villany,  okos telefonról vezérelhető alu antracit redőnyök, 120X120-as Atlas Concorde kőporcelán+műfű borítással ) élvezheti jó levegőt és a Gerecsére néző panorámát.

A 148m2-es lakás számos pompafaktorral ellátott, azt hiszem a fotók ebben az esetben többet szemléltetnek a valóságból, mintsem \" litániát \" írjak róla! Eligazodásképp próbálom azért címszavakban szemléltetni, mivel is találkozhat az érdeklődő...

Rendkívül jó elosztású, terek a közösségi,- kisebb helyiségek a magánélethez.
Belmagasság: 310cm
Panasonic hőszivattyú padlófűtés, mennyezethűtés-fűtés, AA+-os energetikai érték! ( ezáltal 8000.-Ft. a havi meleg víz és fűtés-hűtés )
Lépcsőház: Fiandre kőporcelán ledes megvilágítással
Konyha+ étkező + nappali egy légtérben ( prémium Elektrolux háztartási gépek )
Nappali: Sicis hátulról megvilágított TV-fal
Hálószoba luxus kategóriás fürdőkáddal
Az ingatlanhoz 10(!) parkolóhely tartozik

Burkolatok: Laminam, Fiandre, Concorde, Sicis. Csaptelepek: Gessi, fürdőkád+ mosdókagylók Villeroy&Boch

A fotókat igyekeztem \" érkezési \" sorrendben szemléltetni, amelyekből kitűnik a tervező igényessége, a szín,-és formavilág harmóniája, de nyilván ezt az ingatlant személyesen látni kell!

Hívhat hétvégén is, amennyiben az itt feltártak  \" megmozgatták a fantáziáját \" és el tudná képzelni az életét ebben a luxus lakásban...

Az ár minimálisan alkuképes!

Köszönöm, hogy elolvasta!

S.L.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
1080 e Ft
1095 e Ft 1%
Ennek az ára
Tata átlagár
159.9 M Ft m Ft
84.7 m Ft -89%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

134.306 M Ft
4 szoba
83 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

165.517 M Ft
4 szoba
96 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

124 M Ft
4 szoba
91 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

76.453 M Ft
2 szoba
45 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

40 M Ft
3 szoba
60 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

130 M Ft
4 szoba
106 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

159.99 M Ft
3 szoba
204 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

74 M Ft
2 szoba
45 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

79.9 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Tata, Fazekas	utca 25
Eladó téglalakás

Tata

130.5 M Ft
3 szoba
83 m²
Tata
Eladó téglalakás