River Life

Eladó téglalakás
Szombathely, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
41 900 000 Ft41.9 M Ft 952 273 Ft/m2
2 szoba
44 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kozicsné Balkó Anikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathely kedvelt részén, a Szűrcsapó utcában kínálunk megvételre egy 44 nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen újjáépített modern otthont, amely minden részletében a minőséget és a kényelmet képviseli.

Az ingatlan felújítása átgondolt koncepció mentén valósult meg, ahol a stílusos megjelenés, a praktikus elrendezés és a korszerű műszaki megoldások harmonikus egységet alkotnak.

elrendezés:
- amerikai konyhás, világos nappali
- külön nyíló, kényelmes hálószoba
- külön WC és fürdőszoba
- praktikus beépített szekrény

műszaki adottságok:
- új víz- és villanyhálózat
- 32 A +16 A éjszakai áram
- a WI-FI vezérelhető, zónázható elektromos padlófűtés
- korszerű, új nyílászárók
- prémium burkolatok és szaniterek
- Ravak zuhanykabin
- elszívó rendszer a fürdőben és WC-ben

A lakást világos, letisztult, modern terek jellemzik. Felújított, így azonnal költözhető, további ráfordítást nem igényel!

Elhelyezkedése kiváló: a közelben több óvoda, iskola és bolt is megtalálható, így a mindennapi élethez ideális választás. Saját otthonnak, vagy befektetésnek is kiváló, hiszen könnyen kiadható és hosszú távon is értékálló.
Irányár: 41,9 millió FT

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hitelre van szüksége? Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére!
Kérje személyre szabott ajánlatunkat kollégáinktól!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
952 e Ft
853 e Ft -12%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
41.9 M Ft m Ft
42.8 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

72.295 M Ft
3 szoba
69 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

27.99 M Ft
4 szoba
155 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

75.136 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba