Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szombathely, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
64 900 000 Ft64.9 M Ft 763 529 Ft/m2
3 szoba
85 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 541
Kiss Balázs
Belvárosi Ingatlan Pont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathely belvárosában a Király utcában eladó egy teljes körűen felújított első emeleti 85 m2-es nappali + 2 szobás téglalakás.

A 2012-ben teljesen felújított lakás helyiségeit tekintve az ingatlan nappali, két szoba, konyha,- étkező, fürdő, WC, tárolóval rendelkezik.

A lakásban a víz, villany, fűtés rendszer cseréje, és korszerűsítése, a burkolatokat cseréje megtörtént.

Nyílászárók és a bejárati ajtó is cserélve lett, 3 rétegű hőszigetelt fa kivitelben.

Az ingatlan fűtését és meleg víz ellátását gázcirkó kazán biztosítja.

A földszinten nagyméretű saját tároló rekesz tartozik a lakáshoz.

A parkolás a társasház belső udvarán biztosított évi 5000 Ft-os szürke bérlettel 2 autó számára.

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!!

Referencia szám: KL1702-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
764 e Ft
896 e Ft 15%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
64.9 M Ft m Ft
60.2 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

69.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

25.99 M Ft
2 szoba
110 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft