NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Szolnok, 1. emelet

58 800 000 Ft58.8 M Ft 1 200 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
49 m²
1. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 769
Fedor József
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szolnok belvárosában megvételre kínálunk egy 49 m2-es I.emeleti ingatlant a város egyik legszebb utcájában a Tisza-parthoz közel mely egy 32 lakásos modern társasházban található.
A lakásban 1 előtér,1 szoba, 1 fürdőszoba mellékhelyiséggel és 1 amerikai konyha nappalival található .Az épületet egyedi design, letisztult megjelenés és a minőségi kivitelezés jellemzi.
A lakások 34m2-től egészen 108m2-ig elérhetők,így megtalálható köztük a praktikus garzon, a kényelmes családi otthon, valamint a nagyvonalú belvárosi lakás is. A világos terek, az átgondolt, kiváló elrendezés, valamint a gazdaságos fenntarthatóság hosszú távon is ideális választássá teszi. A társasház :2026. II.negyedévében költözhetőek, az épületben 2 db lift található,külső homlokzata 15 cm szigeteléssel ellátott, az épület 60 cm-es falazattal épült,az ablakok 3 rétegű üvegezéssel készültek, rádió távirányítású redőnyök és zsalúziák , a maximális komfortot cirkó gázfűtés és padlófűtés biztosítja, amely energiatakarékos és kellemes hőérzetet nyújt. A légkondicionálás beépítése előkészítve,a páraelszívás minden vizes helyiségben és a konyharészben kiépítve.
A meleg víz ellátását villanybojler biztosítja, valamint gépjármű beálló, garázs és tároló kívánság szerint megvásárolható.

A közelben pár perc sétával minden elérhető: buszmegálló, iskola, óvoda, játszótér, posta, élelmiszerbolt, orvosi rendelő, gyógyszertár, drogéria. A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióival, CSOK + és a támogatott hitel lehetőségével, vagy akár a babaváró hitel ilyen célra történő felhasználásával tud segíteni. Használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal!
( A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek!)

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1200 e Ft
903 e Ft -33%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
58.8 M Ft m Ft
56.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászladány
Eladó téglalakás

Jászladány

24.9 M Ft
3 szoba
128 m²
Abádszalók
Eladó téglalakás

Abádszalók

42.342 M Ft
2 szoba
0 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

61.9 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó téglalakás

Szolnok

49.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

25.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

32 M Ft
2 szoba
63 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

63.5 M Ft
4 szoba
64 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

32 M Ft
2 szoba
63 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

52.7 M Ft
2 + 1 szoba
87 m²
Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

210 M Ft
10 szoba
380 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

25 M Ft
1 szoba
40 m²
Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

32.9 M Ft
2 szoba
61 m²
Szajol
Eladó téglalakás

Szajol

23.99 M Ft
54 m²
54 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59.9 M Ft
3 szoba
94 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Alattyán
Eladó téglalakás

Alattyán

9.5 M Ft
3 szoba
100 m²