Oasis Residence

Eladó téglalakás
Szolnok

79 350 000 Ft79.35 M Ft 1 150 000 Ft/m2
3 szoba
69 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 407
Kiss Katalin
CasaNetWork Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja  174602190 ID számú lakást liftes társasházban.
ELADÓ Szolnokon belvárosában, exkluzív 32 lakásos társasház 10. számú lakása, melynek átadása 2026. II. negyedévében várható. Jelen ingatlan a 1.emeleten helyezkedik el és 69 m² fűtött lakótérrel rendelkezik, erkélyes.

- A ház tégla falazattal (60 cm vastag) és 15 cm hőszigeteléssel készült. 
- A fűtésről házközponti kazán gondoskodik, a lakások padlófűtésűek. A melegvizet villanybojler biztosítja.
- Nyílászárói 3 rétegű hőszigetelt műanyag nyílászárók, antracit színben. A lakások központi részén a Konyha-Nappali-Étkezőben távirányítású elektromos zsalugáterek kaptak helyet, hálószobáiban távirányítású elektromos redőny biztosítja a kellő árnyékolást.
- Klíma berendezés és pára elszívás lehetősége kiépítve.

A lakásokhoz külön helyrajzi számmal rendelkező garázs vásárolható, mérete 17 nm. Ára: 12.000.000 Ft, vagy udvari beálló 6.000.000 Ft. Továbbá tárolók is rendelkezésre állnak, megvásárolhatóak.
A társasházban több méretű ingatlan elérhető 34 nm-től egészen 108 nm-es lakásig. 
Az ingatlan modern, energiatakarékos kialakítású, ideális választás egyedülállók, párok, családok számára,  akik jól megközelíthető környezetben keresnek új otthont a belvárosban. A lakás kulcsrakész állapotban kerül átadásra 2026 II. negyedévében.
100 méterre a városközpont, másik irányba 500 méterre a Tisza part található.
Ügyfeleink számára díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézést biztosítunk. Irodánk teljes körű segítséget tud nyújtani hitelekhez és az összes államilag finanszírozott családi támogatásokhoz!
Megtekintése kizárólag előre egyeztetett időpontban lehetséges!
Amennyiben a CasaNetWork – Cegléd kínálatában szereplő, 174602190 azonosítószámú új építésű szolnoki lakás vagy bármely más ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzánk bizalommal a megadott elérhetőségeken!
Felhívjuk figyelmét, hogy a hirdetésben szereplő információk megbízónktól származnak, ezért azok pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni.
CasaNetWork – Ingatlanban otthon vagyunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1150 e Ft
922 e Ft -25%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
79.35 M Ft m Ft
70.2 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó téglalakások a környékről

Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

29.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59 M Ft
5 szoba
144 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szajol
Eladó téglalakás

Szajol

23.99 M Ft
54 m²
54 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

58.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

59 M Ft
5 szoba
144 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

39.8 M Ft
2 + 1 szoba
77 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

61.9 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

72 M Ft
3 szoba
0 m²
Szolnok, Kamaraváros, Szapáry utca
Eladó téglalakás

Szolnok

57.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

210 M Ft
10 szoba
380 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

50.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

50.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Alattyán
Eladó téglalakás

Alattyán

9.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Szolnok