Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Szeged, 2. emelet

1/2
99 550 000 Ft99.55 M Ft 1 508 333 Ft/m2
2 + 1 szoba
66 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 336
Dudás Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó újépítésű lakás a belváros peremén!

Home and People azonosító: 20622

Dudás Dóra

Vezető referens

+36 70 33 64 333

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon!

napfényes

Török Csongor tervei alapján

2 szoba+ amerikai konyha

2. emelet

13m2 terasz

​További információért keressen bátran!

Irányár: 99. 550. 000,-Ft

Home and People azonosító: 20622

Amennyiben felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Dudás Dóra

Vezető referens

+36 70 33 64 333

Ha további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, hívja a 06703364333-as telefonszámot, vagy érdeklődjön az Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1508 e Ft
1122 e Ft -34%
Ennek az ára
Szeged átlagár
99.55 M Ft m Ft
85.8 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged, Rókus, Damjanich utca
Eladó téglalakás

Szeged

81.59 M Ft
5 szoba
96 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Alsóváros, Petőfi Sándor sugárút
Eladó téglalakás

Szeged

78 M Ft
3 szoba
67 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²