Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Szeged

+ 5 kép 1/8
12 000 000 Ft12 M Ft 461 538 Ft/m2
1 szoba
26 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Takács Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

H&P azonosító: #20868

Takács Imre

06706155224

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-203532727-es telefonszámon!

Szegedi lakás bérleti joga cserélhető

A lakás főbb jellemzői:

- Panorámás

- 1 fél szoba, konyha, fürdő, udvar

- 26m²-es lakótér

- 1.emelet

- Wc és zuhanyzó egyben

- kis nyitott faház és rózsakert az udvarban

Amennyiben fölkeltettem érdeklődését, kérem hívjon!

Home & People azonosító: #20868

Irányár: 12.000.000.- Ft

Takács Imre

06706155224

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Home and People akciós forint HITELEK:

*Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat:

Szalai Gábor Hitelspecialista

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

1 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
462 e Ft
1090 e Ft 58%
Ennek az ára
Szeged átlagár
12 M Ft m Ft
38.2 m Ft 69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²