Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Szeged, földszint

+ 11 kép 1/14
75 500 000 Ft75.5 M Ft 1 143 939 Ft/m2
4 szoba
66 m²
földszint
építés éve:2013

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300735
Kiss Attila János
Duna House Brüsszeli krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy földszinti lakás 3 lakásos társasházban, nyugodt és barátságos környezetben.

Az ingatlan 66 m² alapterületű, kiváló elosztásának köszönhetően kényelmes és praktikus életteret biztosít:

amerikai konyhás nappali
3 külön bejáratú szoba
légkondicionáló
beépített konyhai gépek (mosogatógép, elektromos főzőlap), amelyek a vételár részét képezik
udvari kocsibeálló, amely szintén benne van az árban

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a korszerű napelemes rendszer, amely nemcsak az áramellátást, hanem a melegvíz biztosítását is szolgálja, így a rezsiköltség rendkívül kedvező. A megfelelő hőmérsékletről modern norvég elektromos fűtőpanelek gondoskodnak.

A belső tereket igényes, modern lakberendezési megoldások jellemzik, amelyek harmonikus és otthonos hangulatot teremtenek.

Az udvarban egy gondozott kert is található, amely jelenleg az eladó kezei munkáját dicséri — ezt a kellemes és feltöltődést nyújtó tevékenységet az új tulajdonos is örömmel folytathatja, igény szerint.

Ideális választás mindazok számára, akik egy alacsony fenntartási költségű, modern és szerethető otthont keresnek.

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal, és nézzük meg még ma!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1144 e Ft
1140 e Ft 0%
Ennek az ára
Szeged átlagár
75.5 M Ft m Ft
112.5 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged, Alsóváros, Petőfi Sándor sugárút
Eladó téglalakás

Szeged

78 M Ft
3 szoba
67 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

160 M Ft
3 + 1 szoba
152 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás