Avico Greentop

Eladó téglalakás
Szeged, 1. emelet

1/1
85 000 000 Ft85 M Ft 988 372 Ft/m2
86 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 394
Mészáros Klaudia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

H&P azonosító: #20842

Mészáros Klaudia 06203949404

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06706281033-as telefonszámon!

 

 Felújított 2 szobás tégla lakást Alsóvároson!

 

A lakás főbb jellemzői:

- Lokáció: Alsóváros

-  lakótér területe: 86m2

-   2 szoba+nappali,fürdő,wc,konyha,előtér,terasz,közlekedő és különálló raktár helyiség

-  1/Fsz-i

 - csendes, nyugodt környezet, jó szomszédok

- kiváló elhelyezkedés mind boltok és tömegközlekedés szempontjából

 

 

Irányár: 85.000.000,- Ft

 

Home & People azonosító: #20842

Hívjon bizalommal! 06203949404

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását,  jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
988 e Ft
1130 e Ft 13%
Ennek az ára
Szeged átlagár
85 M Ft m Ft
80.5 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás