Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szeged, 3. emelet

+ 14 kép 1/17
145 000 000 Ft145 M Ft 1 611 111 Ft/m2
4 szoba
90 m²
3. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Geotermikus
Emelet: 3. emelet
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300721
Berényi-Diós Dóra Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exkluzív panorámás lakás eladó Szeged prémium lakóparkjában Cédrus LigetSzeged egyik legnívósabb lakóparkjában, a Cédrus Ligetben kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező, 90 m²-es, prémium minőségű lakást, amelyhez egy impozáns, 40 m²-es, belső tóra néző panorámás terasz tartozik.Az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a modern városi életstílust szeretnék ötvözni a nyugodt, zöld környezet nyújtotta exkluzív életérzéssel.A lakás belső kialakítása a letisztult eleganciát és a funkcionalitást ötvözi. A tágas amerikai konyhás nappali a lakás központi tere, amely ideális családi élethez és reprezentatív vendégfogadáshoz egyaránt.A korszerű geotermikus fűtési rendszer és fan-coil technológia egész évben biztosítja az optimális komfortérzetet, miközben az alacsony fenntartási költségek hosszú távon is értékálló befektetéssé teszik az ingatlant.A nagyméretű terasz a lakás valódi ékköve, amely egyedi atmoszférát teremt: tökéletes helyszín privát pihenéshez, reggeli kávézáshoz vagy akár exkluzív esti vacsorákhoz.A lakás főbb paraméterei: 90 m² lakótér 40 m² exkluzív panorámaterasz 3 külön nyíló szoba tágas amerikai konyhás nappali fürdőszoba + külön WC külön háztartási helyiség fan-coil hűtés és fűtés minden helyiségben egyedi árnyékolási megoldások modern, energiatakarékos gépészetA lakópark előnyei:A Cédrus Liget Szeged egyik legmodernebb lakónegyede, ahol a biztonság, a minőség és az élhető környezet kiemelt szerepet kap. parkosított, igényes környezet belváros közeli elhelyezkedés kiváló közlekedési kapcsolatokéttermek, kávézók és szolgáltatások a lakóparkon belül nyugodt, rendezett lakóközösségEz az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy életstílus választása.Ár: 145.000.000 FtAmennyiben egy exkluzív, értékálló és különleges adottságokkal rendelkező otthont keres Szegeden, ez a lakás kivételes lehetőség.
Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837

Referencia szám: LK087170

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1611 e Ft
1145 e Ft -41%
Ennek az ára
Szeged átlagár
145 M Ft m Ft
114 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Deszk
Eladó téglalakás

Deszk

44.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

84.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged