City Pearl

Eladó téglalakás
Szeged, földszint

+ 4 kép 1/7
57 900 000 Ft57.9 M Ft 1 015 789 Ft/m2
2 szoba
57 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300708
Rácz Mariann
Duna House Brüsszeli krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! Kertkapcsolatos, felújított tégla lakás Szeged-Rókus városrészben eladó!

Szeged egyik kedvelt részén, Rókuson kínáljuk eladásra ezt az 57,54 m²-es, földszinti (félszuterén), kertkapcsolatos, azonnal költözhető tégla lakást. Az ingatlan egy 9 lakásos, csendes társasházban található, amely ideális választás lehet saját otthonnak vagy akár befektetésnek is.

A lakás frissen felújított, az alábbi munkálatok történtek meg:

Elektromos hálózat teljes cseréje
Fürdőszoba korszerűsítése
Műanyag nyílászárók beépítése, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátva
Elosztása praktikus és élhető:

Két tágas, világos szoba
Külön konyha és étkező
Zuhanyzós fürdőszoba (WC-vel egyben)
A nappaliból nyílik a hálószoba, így jól elkülöníthető a pihenőzóna.
Burkolatok: a szobákban parketta, konyhában és étkezőben vinyl padló, a fürdőben járólap található. A falak frissen festettek, a fűtést egyedi gázkazán biztosítja.

Elhelyezkedése kiváló:

Az Árkád bevásárlóközpont pár perc sétára
Iskola, óvoda, boltok, orvosi rendelő, minden a közelben
Kiváló tömegközlekedés, a Mars tér közelsége pedig a távolsági közlekedést is egyszerűvé teszi
Remek választás lehet első lakásnak, fiatal pároknak, időseknek vagy akár befektetésnek is!

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! További információért és megtekintésért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1016 e Ft
1160 e Ft 12%
Ennek az ára
Szeged átlagár
57.9 M Ft m Ft
60.1 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

599.999 M Ft
4 szoba
302 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Kistelek, Kossuth utca
Eladó téglalakás

Kistelek

54.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Londoni körút
Eladó téglalakás

Szeged

59.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

58.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

109.9 M Ft
3 szoba
91 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Vid
Eladó családi ház

Vid

29.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Segesd
Eladó családi ház

Segesd

79.9 M Ft
8 szoba
500 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

67 M Ft
3 szoba
97 m²
Balatonszepezd
Eladó családi ház