NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Sopron, földszint

+ 13 kép 1/16
75 000 000 Ft75 M Ft 986 842 Ft/m2
3 szoba
76 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 520
Szépingatlan Iroda
Szépingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Szépingatlan Iroda eladásra kínál Sopronban, a Pihenőkereszt lakóparkban, földszinti, nyugati fekvésű, 76 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 hálószobás lakás, 2025 őszi átadással. Tartozik a lakáshoz egy 30m2-es kertkapcsolat. A magas minőségű, korszerű anyagok felhasználásával készülő épületben többek között 3 rétegű hőszigetelt üveggel szerelt műanyag nyílászárók kerültek beszerelésre. A lakás ára a kulcsrakész, költözhető állapotot tartalmazza. A lakóterület kellemes színárnyalatú kerámia lappal burkolt. Beszerelésre kerültek a fürdőszobai szaniterek és a színben harmonizáló beltéri ajtók. A házban korszerű, gazdaságos, egyedi mérésű kondenzációs kazán található, mely a melegvíz ellátást is biztosítja. Jelenleg az épületben festés és egyéb utómunkálatok folynak. Elkészült az épületet körülvevő térkövezett út is. A lakás ára: 75 mFt.
Érd.: +3630 520 6055, szepingatlan.eva@gmail.com

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
987 e Ft
1036 e Ft 5%
Ennek az ára
Sopron átlagár
75 M Ft m Ft
77.6 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

78 M Ft
4 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

136 M Ft
4 szoba
99 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

122.9 M Ft
5 szoba
136 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

129.9 M Ft
6 szoba
146 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

87 M Ft
5 szoba
127 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

64 M Ft
3 szoba
199 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

43 M Ft
1 szoba
38 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²

Falusi CSOK ingatlanok