River Life

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 5 kép 1/8
64 900 000 Ft64.9 M Ft 737 500 Ft/m2
2 szoba
88 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 502
Szenk László
Otp ingatlanpont Mohács

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs szívében, az Alkotmány utcában kínálunk eladásra egy hangulatos földszinti, felújítandó, 82nm-es, 2 szobás téglalakást, 6nm tárolóval. Igazán sok lehetőséget tartogat magában lakás! Különösen ajánlott befektetőknek, vagy akik saját elképzeléseik szerint szeretnék felújítani otthonukat.
Az ingatlan nagy ablakai, bőséges természetes fényt adnak, ami polgári jelleggel párosul. Magas belmagasság, régi fa ablakok, üvegosztás, parketta, impozáns bejárat, kapualj, dupla ajtók, a terek textúrájának megőrzése olyan karaktert ad neki, amit egy modern újításokkal párosítva igazán vonzó hangulatos lakás alakítható ki belőle.
Sajátosságai. A gázcirkós fűtés, cserépkályha stabil kiindulópont a felújítás elkezdéséhez. Földszinti elhelyezkedés egyszerre praktikus, nem kell lépcsőzni. A 6nm-es tároló előnyös lehet olyan dolgok tárolására, amit nem használ naponta. Közösségi udvar lehetőséget nyújt a lakók számára, hogy reggelente friss levegőn fogyasszák el kávéjukat, vagy este egy fárasztó nap után itt kikapcsolódjanak.
Pozíció szempontjából frekventált az elhelyezkedése. Ott van az iskola, egyetemi karok, nem kell utazni, ha tanulni kell, ha órád van, ha naponta többször ingázól a suli és az otthonod közt, közelsége miatt, időt tudsz magadnak ezzel nyerni.
Éttermek, kávézók, boltok a közeli utcákban, pár perc elött elérhetők. Kellemes sétával a belváros központjába el lehet jutni.
Ami igazán vonzó lehet ? ha ezt a lakást felújítod, nemcsak saját ízlésed szerint alakíthatod, ha nem könnyedén kiadhatod, mert sokan vágynak ilyen jellegű otthonra! -Városi közelség! -Sajátos jelleg!
-Nyugalmas környezet!
Amenyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, hívjon és egyeztessük a megtekintés időpontját!
Otthon Start fix 3 %. hitel! OTP Bankhitelhez kapcsolódóan az OTP Ingatlanpont irodánk teljes körű tájékoztatást és ügyintézést vállal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
738 e Ft
1088 e Ft 32%
Ennek az ára
Pécs átlagár
64.9 M Ft m Ft
57.7 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mándok, Mónus Illés utca 12
Eladó családi ház

Mándok

0.1 M Ft
2 szoba