Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Pécs, földszint

+ 12 kép 1/15
69 000 000 Ft69 M Ft 1 061 538 Ft/m2
2 + 1 szoba
65 m²
földszint
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999187
Bogáthy Eszter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belváros és a Tettye között, csendes utcában 65 m2-es amerikai konyha nappali+2 hálós erkélyes lakás új tulajdonosát keresi!

A hangulatos tettyei utcában található újszerű 3 lakásos társasház egyik földszinti lakása eladó:
*napfényes déli tájolás nappali;*praktikus elrendezés, két külön bejáratú szoba;*külön fürdő/wc;*déli tájolású fedett terasz Havihegy panorámával;*gazdaságos rezsi (kondenzációs gázkazán);*inverteres klima a kényelemért;*modern, gépesitett konyha a finom étkekért.

A lakáshoz a teremgarázsban beálló és saját tároló tartozik a vételár részeként! Jelnlegi tulajai a lakást belakták, kinőtték, ezért több képet az AI segitségével készitettünk.

Tettye és a Belváros között praktikus és hangulatos lakás akár otthonnak, akár befektetésnek! Megnézzük? Várom hivását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

69000000 Ft
Hívjon bátran! +36 20 928 6806

Referencia szám: LK010926

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1062 e Ft
1092 e Ft 3%
Ennek az ára
Pécs átlagár
69 M Ft m Ft
80.4 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok