Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Pécs, félemelet

+ 13 kép 1/16
81 000 000 Ft81 M Ft 1 246 154 Ft/m2
3 szoba
65 m²
félemelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 200 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: félemelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999156
Benkő Klaudia Ingrid
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PÉCS-Makár részén, kiváló minőségben kerül kivitelezésre egy 4 lakásos ÚJ ÉPÍTÉSŰ tégla társasház, modern fűtésrendszerrel. A várható átadás 2026. év vége
- a lakások 65m2 lakóterűek, amerikai konyha nappali+ 2 szoba, fürdő, wc, terasz elosztásúak
- 30-as Leier falazat+ 10 cm-es grafitos hőszigetelés
- HŐSZIVATTYÚS FŰTÉSRENDSZER, PADLÓFŰTÉSSEL
- BELSŐ KIALAKÍTÁS MÉG MÓDOSÍTHATÓ és a burkolatok, szaniterek egyedi igények szerint még választhatók

Elérhető lakások:

Földszint A lakás:65 m2 lakótér+ 56 m2-es burkolt, részben fedett NAGY TERASZ, 50m2-es KERTKAPCSOLAT, + 20m2-es garázshely.
A lakás ára 87 MFt, a garázs ára 8M Ft

Emelet félszint „B”lakás: 65 m2 lakótér+ 18 m2-es burkolt, részben fedett TERASZ, 200m2-es KERTKAPCSOLATTAL, +20m2-es garázshely.
A lakás ára 81 MFt, a garázs ára 8M Ft

Első emelet „D” lakás: 65 m2 lakótér + 9 m2-es burkolt, részben fedett PANORÁMÁS TERASZ + 20m2 garázshely.
A lakás ára 77 MFt, a garázs ára 8M Ft

Az energetikai tanúsítvány szerint az ingatlan besorolása „A” (közel nulla energiaigényű) kategóriát meghaladó!
Az ingatlant személyesen is láttam, további értékes információkért érdeklődjön akár hétvégén/ünnepek alatt is!
Benkő Klaudia 0670/614-6481

Referencia szám: PR046669/LK/24391

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1246 e Ft
1106 e Ft -13%
Ennek az ára
Pécs átlagár
81 M Ft m Ft
80 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs, félemelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.763 M Ft
3 szoba
64 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Letenye
Eladó családi ház