Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Pécsett- Uránvárosban, tégla, gázfűtéses lakás Eladó
Pécs Uránvárosban, a Páfrány Utcában Eladó egy 40m2-es, földszinti, függő folyosós lakás.
Jellemzői:
- 1+1 parkettával burkolt,(akár) külön nyíló szoba
- Konya-étkező
- Kamra
- Külön fürdő, wc
- Gáz konvektoros fűtés
- Alacsony rezsi
- Kulturált lakóközösség
- Zöldövezeti elhelyezkedés
- Ingyenes parkolás
- Jó közlekedés a város bármely pontjára
- Közelben üzletek, orvosi rendelő, gyógyszertár, iskola, óvoda, edzőterem, étterem, színház is található
További kérdése van? Vagy megtekintené?
Várom megtisztelő hívását:)
NÁLUNK, a teljes körű pénzügyi megoldások ügyintézése díjmentes!!!
Minden élethelyzetre végzünk pénzügyi elemzést - ha vásárolni szeretne, segítünk, hogy ezt a legjobb feltételek mellett tudja megtenni, ha eladni szeretné az ingatlanát
nézzük meg, hátha érdemes a meglévő hitelét átváltani. Keressen bizalommal, szakértők vagyunk, mindent (is) megoldunk!
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Pécs, földszint