Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó 2017-ben épült, modern téglalakás Nyíregyházán, a Törzs utcán! Második emeleti, 45 m²-es lakás + 5 m² terasz eladó a belvároshoz közel, csendes környezetben. Főbb jellemzők: nappali-konyha-étkező egy légtérben különálló hálószoba külön wc és külön fürdőszoba klímával felszerelt alacsony rezsiköltségTovábbi extrák: elektromos sorompóval biztosított udvari beálló (vásárolható) parkosított, rendezett udvar közösségi tér és szalonnasütő a lakóközösség számáraÁr: 50. 999. 000 FtEz a lakás tökéletes választás pároknak, fiatal családoknak, illetve befektetésnek is, hiszen a környék keresett és értékálló! Kovács-Francesco Ádám0630/271-9020IngatlanBár
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 03.
1 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, Belváros, 2. emelet