Seven Pearl

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 4. emelet

+ 9 kép 1/12
72 000 000 Ft72 M Ft 986 301 Ft/m2
3 szoba
73 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
Honfoglaló Ingatlanközvetítő iroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza abszolút belvárosában, a Sétáló utca közelében eladó egy 73 nm-es, 3 szoba+ étkezős, világos, kiváló elosztású lakás, szigetelt, liftes társasházban. Az ingatlanhoz zárt udvari parkolási lehetőség is tartozik.

A lakás teljes bútorzattal együtt eladó, melynek ára már a vételár részét képezi.

A lakás további jellemzői:
- 6 nm-es erkély
- mért távfűtéses
- hő és hangszigetelt nyílászárók, rovarhálóval
- műanyag bejárati ajtó
- klimatizált (hűtő-fűtő)
- felújított fürdőszoba
- jó állapotú konyhabútor
- járólap és parketta burkolatok
- beépített szekrények
- saját tároló

A lakás rendkívül jó elrendezésű, három teljesértékű szoba, konyha, kamra, étkező, fürdőszoba, külön WC és egy kis tároló található benne.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, szinte minden fontos közintézmény, üzlet, szolgáltatás pár perc sétával elérhető, így akár autó nélkül is kényelmesek a mindennapok.

További információkért, vagy megtekintéssel kapcsolatosan keressen bizalommal. Azonosító:3137

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
986 e Ft
879 e Ft -12%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
72 M Ft m Ft
62.4 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás