Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körúton található, külsőleg szigetelt téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk megvételre egy jó állapotú, azonnal költözhető lakást.
Az ingatlan műanyag nyílászárókkal felszerelt, burkolatai járólap, parketta és padlószőnyeg. A lakásban újszerű konyhabútor került beépítésre, a fürdőszoba felújított állapotú. A francia kilépő kellemes, világos érzetet biztosít a lakásnak.
Az otthon alacsony fenntartási költséggel rendelkezik, tehermentes, így rövid időn belül birtokba vehető. A lakáshoz közös tároló is tartozik.
Főbb jellemzők:
külsőleg szigetelt téglaépítésű társasház
2.emeleti elhelyezkedés
műanyag nyílászárók
újszerű konyhabútor
felújított fürdőszoba
járólap, parketta és padlószőnyeg burkolatok
francia kilépő
alacsony fenntartási költség
közös tároló
tehermentes azonnal költözhető
Amennyiben szeretné megtekinteni, forduljon hozzám bizalommal.
Energetikai besorolás:DDAz ingatlan azonosítója: 100251Érdeklődni: ************
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 07. 17.
2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, Belváros, 2. emelet