Oasis Residence

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
48 500 000 Ft48.5 M Ft 723 881 Ft/m2
3 szoba
67 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
DoraLi'ingatlan
DoraLi'Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

RITKA LEHETŐSÉG AZ ERDÉLYI TORNAPÁLYA KÖZELÉBEN – 2. EMELETI, 3 KÜLÖN NYÍLÓ SZOBÁS LAKÁS NAGY ERKÉLLYEL

Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, az Erdélyi tornapálya közvetlen közelében eladó egy 67 m²-es, 2. emeleti, részben felújított, tégla építésű lakás, ahol az ingatlanok szinte sosem kerülnek piacra.

Ez most valóban egy kivételes lehetőség – olyan környéken, amit a lakók egyszerűen nem engednek el.

A lakás elosztása kifejezetten praktikus, minden helyiség külön nyílik, így ideális akár családnak, akár befektetésnek is.

FŐBB JELLEMZŐK:
- 67 m² lakótér
- 3 külön nyíló szoba
- külön konyha + kamra
- fürdőszoba és külön WC
- közlekedő
- 7 m²-es erkély, mely a nappaliból és a konyhából is megközelíthető
- 2. emeleti elhelyezkedés (3 szintes társasházban) körbe fűtött.
- szintenként mindössze 2 lakás – nyugodt, kis lakóközösség
- tégla építés
- konvektoros fűtés
- műanyag nyílászárók redőnnyel
- beépített szekrények
- burkolatok részben megújítva
- közös tároló

Az ingatlan jó állapotú, de igény szerint tovább modernizálható – értékálló választás kiváló lokációval.

DoraLi'ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
724 e Ft
872 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
48.5 M Ft m Ft
61.4 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza