Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nyíregyházán Belváros Közelében, Azonnal Birtokba Vehető, Nappali+2 Szobás, Francia erkélyes, 56 nm-es Lakás Eladó!
Szigetelt, tégla építésű, 2007-ben épült, zárt udvaros társasház 2. emeletén található, egyedi gáz cirkó fűtéses, klimatizált, redőnnyel szerelt műanyag nyílászárós, laminált padló, járólap burkolatú, fürdőszoba, wc külön helyiségben található, közös tároló tartozik hozzá.
Az ingatlan közel van a Bujtosi Szabadidő Csarnokhoz, belvároshoz és minden fontos intézményhez ami a mindennapi élethez fontos, így saját otthonnak vagy befektetésre is kiválóan alkalmas.
A lakás tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Energetikai besorolás: CC
Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!
Vásárlóinknak a szolgáltatás díjtalan! Az ingatlan azonosítója: 70052Érdeklődni: +36305778872
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.
2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza, 2. emelet