NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 2 kép 1/5
89 000 000 Ft89 M Ft 1 034 884 Ft/m2
3 szoba
86 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 865
Kocsány Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza Nyírpláza közelében 11 lakásos új építésű társasházban 1. emeleti 86.38 nm alapterületű, nappali+amerikai konyha + 2 szobás kiváló elrendezésű, nagy erkélyes lakás eladó!

Jellemzők

30 cm Porotherm falazat

30 cm-es hanggátló lakáselválasztó falak

15 cm-es külső szigetelés

3 rétegű műanyag nyílászárók, elektromos redőnyökkel szerelve

Hőszigetelt bejárati ajtók

Fűtés-hűtés: Központi hőszivattyús rendszerrel kialakítva, mérővel ellátva

Padlófűtés

A lakáshoz igény esetén garázs 7.500.000.- +Áfa, autó beálló 2.500.000.- +Áfá-ért vásárolható.

Várható befejezés:2026 vége

A társasházban 10 lakás van eladó 25 és 86nm között.

További kérdés esetén keressen elérhetőségeimen!

Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes.

Irodánkban szintén díjmentes hitel-, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 22.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1035 e Ft
872 e Ft -19%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
89 M Ft m Ft
61.4 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba