Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
58 000 000 Ft58 M Ft 1 208 333 Ft/m2
2 szoba
48 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 270
Megfoglak
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fektessen Ön is belvárosi, értékálló ingatlanba!
Használja ki a kedvező Otthon Start hitelt.
Ha szeretne egy csendes, kellemes környezetben élni, fontosnak tartja a precíz, minőségi kivitelezést, akkor ennek a társasháznak valamely lakása biztosan Önnek épül! A hirdetésben szereplő lakás a 4. emeleten helyezkedik el, 1 hálószoba, amerikai konyhás nappali és fürdőszoba-wc tagolja.
Néhány fontosabb információ:
- zárt udvaros, LIFTES az épület, 8 személyes lifttel
- hőszivattyús fűtés, H tarifával, padlófűtéssel minden helyiségben
- a belső tér a vevő igényének megfelelően lesz kialakítva, eressze el fantáziáját és álmodja meg új lakását
- magasfali fancoil minden lakásban
- kulcsrakész állapotban kerül átadásra, melynek várható időpontja 2026 év vége

Elérhető lakások:
1. emelet
- 1.02 lakás: 63,58m2 + 12,85m2 erkély Ár: 63.580.000 Ft Nappali + 1 szoba +külön konyha, fürdő, wc, tároló
- 1.05 lakás: 49,07m2 + 3,72m2 erkély Ár: 58.880.000 Ft Nappali + 1 szoba, fürdő, wc, tároló
2.emelet
- 2.03 lakás: 58,78m2 + 6,42m2 erkély Ár: 64.658.000 Ft Nappali + 1 szoba +külön konyha, fürdő, wc, tároló
- 2.05 lakás: 49,07m2 + 3,72m2 erkély Ár: 58.884.000 Ft Nappali + 1 szoba +külön konyha, fürdő, wc, tároló
3. emelet
- 3.01 lakás: 53,25m2 + 23,85m2 tetőterasz Ár: 58.575.000 Ft Nappali + 2 szoba , fürdő, wc,
4. emelet
- 4.01 lakás: 35,12m2 (bruttó 40,03m2) Ár: 42.144.000 Ft Nappali + 1 szoba , fürdő, wc,
- 4.02 lakás: 43,04m2 (bruttó 48,84m2) Ár: 51.648.000 Ft Nappali + 1 szoba , fürdő, wc,
- 4.04 lakás: 48,35m2 (bruttó 51,43m2) Ár: 58.020.000 Ft Nappali + 1 szoba ,külön konyha fürdő, wc,

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 08. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1208 e Ft
892 e Ft -35%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
58 M Ft m Ft
49.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²