Avico Greentop

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
64 900 000 Ft64.9 M Ft 721 111 Ft/m2
4 szoba
90 m²
2. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815003
Gaál Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

.Közvetlenül a .Bujtosi tó partján, gyönyörű panorámával, belső szintes, 4 szobás, 2 fürdős, erkélyes, MODERN, SZÉP ÁLLAPOTÚ társasházi lakás eladó.

Irányár: 64 900 000 Ft
Gaál Zoltán / 06 30 949 24 52

- 2005 ben épült
- 6 lakásos épület
- fiatal lakóközösség
- zárt gondozott belső udvar
- igényes tágas, napfényes belső
- klímák, redőnyök
- 3 körös radiátor és padlófűtés
- minimális rezsi.
A lakáshoz tartozik egy megvásárolható utcafronti garázs, melynek ára:
9 900 000 FT.
További információért hívjon bizalommal!
Gaál Zoltán
Tel.: +36 30 949 24 52

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

4 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
721 e Ft
760 e Ft 5%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
64.9 M Ft m Ft
74.6 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás