Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
39 000 000 Ft39 M Ft 812 500 Ft/m2
2 szoba
48 m²
1. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815003
Gaál Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcában eladó egy 48 nm-es, első emeleti lakás kiváló elosztással.
Irányár: 39 000 000 Ft
+36 30 949 24 52

Kialakítása:
-Nappali, kis szoba, fürdőszoba, wc, konyha és étkező, előszoba egy légtérben.
Ez az ingatlan különösen alkalmas befektetésre.
Bérbe adva akár azonnali bevételt hozhat. .
Az ingatlan elhelyezkedése és jó elosztása miatt kiválóan alkalmas a modern életvitelhez.
Alacsony fenntartási költsége mellett az új tulajdonos jelentős összegeket takaríthat meg hosszú távon, ami még vonzóbbá teszi ezt a lehetőséget.
A közkedvelt helyen található, utcai nézetű, csúsztatott zsalus épület jó fényviszonyaival garantáltan, kellemes atmoszféra teremt otthonában minden nap.Tudni érdemes:-Gáz fűtés radiátoros hőleadókkal-Fa nyílászárók-Az ablakokon zsalugáter-Frekventált elhelyezkedés-Közkedvelt környék.
Ha ilyen paraméterekkel rendelkező ingatlant keres , akkor várom szíves megkeresését!Irodánkban biztos ügyvédi háttérrel, banki ügyintézéssel várjuk Ügyfeleink megkeresését!
Gaál Zoltán
Tel.: +36 30 949 24 52

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
813 e Ft
892 e Ft 9%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
39 M Ft m Ft
49.3 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²