Oasis Residence

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Kertváros, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 031 148 Ft/m2
2 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 308
Gáva Aliz
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, 1.emeleti, Nappali + 2 szobás, erkélyes, Azonnal költözhető, 61 nm-es lakás eladó!

A lakás jellemzői:

Nappali + 2 külön nyíló szobás, – kiváló elrendezés,
Nappali-konyha-étkező - Beépített, gépesített egyedi konyhabútorral,
Egyedi gázfűtéses - kedvező fenntartási költségek,
Redőnnyel felszerelt Műanyag nyílászárók – hő- és hangszigetelés,
Klimatizált - kellemes hőérzet minden évszakban,
Laminált padló és járólap burkolatok,
Erkélyes - kellemes kávézós reggelekhez vagy esti pihenéshez.
Tehermentes - Gyors ügyintézés.

Energetikai besorolás: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.

Ideális választás lehet családoknak, köszönhetően a praktikus elosztásának és frekventált elhelyezkedésének.
A lakás rendezett, jól karbantartott, rendezett lépcsőházban található, mindenhez közel - üzletek, tömegközlekedés, ...

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 69865Érdeklődni: +36303089895

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1031 e Ft
892 e Ft -16%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
62.9 M Ft m Ft
48.9 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Kertváros, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza