Eladó téglalakás
Nyíregyháza
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nyíregyházán, Malomkertben tégla építésű, szigetelt társasházban 2 szobás, erkélyes, 58 nm-es, földszinti, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
A lakás jellemzői:
Redőnnyel felszerelt - Műanyag nyílászárók- hő- és hangszigetelés,
Gázkonvektoros fűtéses,
Erkélyes – kellemes kávézós reggelekhez vagy esti pihenéshez,
Beépített konyhabútor,
Járólap és parketta burkolatok,
Tehermentes- gyors ügyintézés.
Ideális választás: első lakásnak, pároknak, idősebbeknek vagy akár befektetési célra is.Jól megközelíthető részen található,- mindenhez közel, üzletek, iskola, óvoda, tömegközlekedés, …Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 69481Érdeklődni: +36303089895
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 19.
2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyíregyháza