BAM Living

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 2 kép 1/5
54 710 250 Ft54.71 M Ft 1 072 750 Ft/m2
1 szoba
51 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 271
Kovács-Francesco Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel ezt a modern, új építésű téglalakást Nyíregyháza belvárosában, melynek irányára 54. 710. 250 Ft.
Átadás: 2026. December
Az ingatlan 52 négyzetméteren kínál kényelmes életteret, a első emeleten, ideális választás pároknak vagy egyedülállóknak. Egy szoba+ nappali- konyha-étkező, különálló fürdőszoba és toalett, közlekedő és  terasz a lakás helyiségei, remek beosztással, melyeket a fotók közötti alaprajzon találhatnak. :Teremgarázs beálló: 8. 5M  FtA lakásban található padlófűtés és hőszivattyú biztosítja a kellemes hőmérsékletet, míg a saját split klíma a nyári hőségben nyújt kellemes felfrissülést. Az összkomfortos kialakítás révén minden szükséges kényelmi funkcióval rendelkezik, így a mindennapokban maximális kényelmet biztosít. Fontos megjegyezni, hogy az ingatlan bútorozatlan, így lehetősége van saját ízlése szerint berendezni. Az energetikai tanúsítvány a++ besorolása garantálja az alacsony rezsiköltségeket és a fenntartható életmódot.
Hűtő-fűtő klímával szerelve. Teljesen az igényeidhez igazítható, valamint átfogó pénzügyi szolgáltatásunkat is igénybe veheted, amely során:● Az összes Magyarországi bank ajánlatát összehasonlítjuk, ● Segítünk megtalálni a számodra legmegfelelőbb banki konstrukciót. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, keressen bizalommal! Ingatlan & BankBárKovács-Francesco Ádám0630/271-9020

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1073 e Ft
1042 e Ft -3%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
54.71 M Ft m Ft
43.3 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft