BAM Living

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
79 200 000 Ft79.2 M Ft 1 015 385 Ft/m2
2 szoba
78 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 339
Balla Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű 2 szobás lakás eladó – 78 m² + 9 m² erkély –
Várható átadás: 2026. év vége
Eladásra kínálunk egy modern, 78 m²-es, 1. emeleti lakást egy 12 lakásos, új építésű társas házban.
A lakás 1 szobából, nappali-étkezőből, konyhából, fürdőszobából és erkélyből (4 m²) áll, amely kiváló lehetőséget kínál a kellemes pihenésre.
Kérjük tekintse meg alaprajzát a helyiségek elhelyezkedése szempontjából.
Főbb jellemzők:Korszerű, energiatakarékos kialakítás. Kondenzációs kazán és padlófűtés minden lakásban. Hűtő-fűtő klíma alapfelszereltségként.
Garázs és parkolóállás igény szerint még vásárolható.
Modern, letisztult belső terek. Minőségi burkolatok és nyílászárók.
Kiváló infrastruktúra, boltok, iskolák, tömegközlekedés pár perc sétára.
A társas ház a belvárosban, mégis csendes, rendezett utcában található — ideális választás azoknak, akik a városi élet kényelmét keresik kompromisszumok nélkül.
Lakások mérete, ára és elérhetősége változó – kérje részletes tájékoztatónkat vagy tekintse meg a helyszínt személyesen! Érdeklődni:Balla Anett Ingatlan&Bankbár

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1015 e Ft
892 e Ft -14%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
79.2 M Ft m Ft
49.3 m Ft -61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza