Astora Art House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, földszint

+ 17 kép 1/20
55 000 000 Ft55 M Ft 785 714 Ft/m2
3 szoba
70 m²
földszint
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 262
Szücs-Hajdú Angelika
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium minőségben felújított 70nm nettó alapterületű ikerház eladó Nyíregyházán, Kistelekiszőlőn!

Ez a 2024-ben teljeskörűen megújult ikerház azoknak szól, akik nem szeretnének kompromisszumot sem műszaki tartalomban, sem hasznosíthatóságban.

Az ingatlan 713 nm-es telken fekszik.
Az ingatlanban 2 szoba, fürdőszoba, konyha, nappali, wc, előszoba, közlekedő lett kialakítva, ezek alapterülete 70nm. Egy fedett terasz, és egy kazánház is kialakításra került.
Az ingatlan tégla falazatú, külsőleg 15 cm szigeteléssel, nemesvakolattal ellátott.
Fagerendás nyeregtető, 20 cm födém szigeteléssel, cserép fedéssel.
A felújítás során a komplett villamos hálózat ki lett cserélve, ami az érintésvédelmi szempontoknak maximálisan megfelel.
A víz és szennyvíz hálózat teljes cseréje is megtörtént.
A fűtésrendszer is teljesen megújult, 10cm-es padló szigetelés, padlófűtés, és gáz kazán került beépítésre.
A modern műszaki tartalom, hosszú távon kényelmes, és energiatakarékos lakhatást biztosít.

A teljesen körbekerített, térkövezett, részben parkosított udvar rendezett, biztonságos környezetet nyújt.
Az ingatlan jelenleg munkásszállóként üzemel (10 fő), de kisebb átalakítással kényelmes családi otthonná alakítható.

Az ikerház egyben vagy külön-külön is eladó, így befektetésnek és lakhatásra egyaránt kiváló választás.
A teljes bútorzat a vételár részét képezi.

További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

55000000 Ft

Referencia szám: M319689

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
786 e Ft
879 e Ft 11%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
55 M Ft m Ft
62.4 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza