River Life

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
69 990 000 Ft69.99 M Ft 813 837 Ft/m2
3 + 1 szoba
86 m²
2. emelet
építés éve:2009

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 266
Szokol Zsolt
Favorit Ingatlan iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza belvárosában, a Közép utcában eladásra kínálok egy brutto 102 m², netto 86 m²-es, nappali + 3 + 1 szobás társasházi lakást, fix, zárt udvari parkolási lehetőséggel. Az ingatlan egy fiatal, 2009-ben épült társasházban található a belvárosban, de mégis csendes környezetben egy rendezett, jól karbantartott lépcsőházban. A lakás előnyéhez tartozik, hogy mindenhez közel (üzletek, boltok, tömegközlekedés, iskola, óvoda) található, ami a mindennapi élethez szükséges, így ideális választás lehet családoknak is.

További információk az ingatlanról:

Tégla építés
2. emelet
Fűtése: egyedi gáz-cirkó
2 db hűtő-fűtő klíma
Egyedi, beépített, gépesített konyhabútor
Műanyag és fa hőszigetelt nyílászárók + rovarháló
Laminált padló és járólap burkolatok

Igény esetén garázs vásárolható, melynek ára: 10 M Ft

Elosztása:

Alsó szint: nappali, konyha, fürdőszoba, 1 szoba
Felső szint: 3 szoba, fürdőszoba, közlekedő

Amennyiben további információra lenne szüksége, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, várom hívását! Jöjjön és nézze meg!Az ingatlan azonosítója: 69015Érdeklődni: 06302669818

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
814 e Ft
764 e Ft -7%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
69.99 M Ft m Ft
74.9 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza