River Life

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
70 900 000 Ft70.9 M Ft 1 074 242 Ft/m2
2 szoba
66 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 278
Elek Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza belvárosában 2. emeleti, nappali + 2 szobás lakás eladó
Prémium otthonok Nyíregyháza szívében

Nyíregyháza belvárosának legkedveltebb, mégis nyugodt és csendes utcájában valósul meg egy mindössze 6 lakásos, exkluzív társasház, amely a modern építészet letisztult eleganciáját ötvözi a legmagasabb minőségi elvárásokkal.

Az épület kialakítása során a beruházó különös figyelmet fordít arra, hogy az otthonok időtálló értéket, kényelmet és kifinomult megjelenést biztosítsanak. A korszerű technológiák és a gondosan válogatott anyagok garantálják, hogy a lakások nemcsak ma, hanem hosszú távon is prémium kategóriát képviseljenek.

Elérhető lakások

Földszint

– 1-es lakás: 41,68 m² | 44.590.000 Ft

Emelet

– 4-es lakás: 49,87 m² | 53.190.000 Ft

5-ös lakás: 66,72 m² | 70.900.000 Ft

6-os lakás: 73,53 m² | 78.000.000 Ft

Kiemelt jellemzők

Masszív tégla falazat 15 cm homlokzati szigeteléssel
3 rétegű nyílászárók a csend és hőkomfort érdekében
Gondosan válogatható hideg- és melegburkolatok
Saját garázs vagy gépkocsi-beálló vásárolható
Részletes, átlátható műszaki tartalom elérhető
Várható átadás: 2026 tavasz

Amit ez az otthon nyújt Önnek

Belvárosi elhelyezkedés – minden elérhető közelségben
Nyugodt, csendes környezet – a belváros zajától mentesen
Prémium minőség – modern megoldások, időtálló érték
Exkluzív hangulat – kis lakóközösség, elegáns környezet
A lakások iránti érdeklődés folyamatos, már csak néhány otthon elérhető.
Amennyiben Ön is egy olyan ingatlant keres, amelyben a kényelem, a modern design és a minőség egyesül, úgy ez a lehetőség Önnek szól.

Keressen minket bizalommal – vevőink számára a teljes körű ügyintézés díjmentesen biztosított.
Elek Ágnes- ingatlanszakértő, irodavezető +36202785838

Referencia szám: HK-5044774-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 04. 02.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1074 e Ft
892 e Ft -20%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
70.9 M Ft m Ft
49.3 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza