Oasis Residence

Eladó téglalakás
Nemesvámos

+ 17 kép 1/20
130 000 000 Ft130 M Ft 1 428 571 Ft/m2
3 szoba
91 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 475
Nagy Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM, KULCSRAKÉSZ, TELJESEN BERENDEZETT LAKÁS NEMESVÁMOSON - DUPLA TERASSZAL, JACUZZIVAL (E1 jelölésű)

Nemesvámos egyik legkedveltebb, kertvárosias részén kínálunk megvételre egy új építésű, első emeleti, prémium kialakítású lakást egy modern, 6 lakásos társasházban.

Az ingatlan kulcsrakész állapotban van, teljes berendezéssel, gépesítéssel, valamint jacuzzival együtt kerül értékesítésre valóban csak költözni kell.

*FONTOS:

AZ ÉPÜLET UTOLSÓ SZABAD LAKÁSA!
teljes berendezéssel és gépesítéssel együtt eladó
azonnal költözhető

*A lakás főbb jellemzői (E1):

Lakótér: 91,2 m2
34 m2 terasz
Nappali + 3 külön nyíló szoba
Dupla terasz, két irányba tájolva
Fürdőszoba + külön WC
Gardrób
2 saját parkolóhely
Saját tároló

A lakás egyik különlegessége a nagyméretű terasz, ahol akár jacuzziban pihenve élvezheti a nyugodt, természetközeli környezetet és a közeli patak csobogását.

A tágas nappali-étkező-konyha modern, világos életteret biztosít, míg a külön nyíló szobák ideálisak családok számára is.

*Ami kiemeli a többi közül:

teljesen berendezett, azonnal használható otthon
egyedi tervezésű, prémium bútorok
jacuzzi + nagy terasz
modern, letisztult design (fa panelek, rejtett világítás)
valódi kulcsrakész állapot

*Műszaki tartalom - korszerű megoldások:

Panasonic hőszivattyús rendszer
Padlófűtés
3 rétegű alumínium nyílászárók
Elektromos redőnyök
Kiváló hőszigetelés
Központi vízlágyító rendszer

*Környezet:
Nemesvámos dinamikusan fejlődő, családbarát település:

csendes, biztonságos környezet
iskola, óvoda, boltok a közelben
Veszprém néhány perc
Balaton 15-20 perc távolságra

*Parkolás:

2 saját parkolóhely az udvarban
rendezett, zárt lakókörnyezet

*Miért érdemes megnézni?

nem terv - azonnal költözhető
prémium kivitelezés
teljes berendezés + gépesítés
különleges terasz + jacuzzi
ideális családoknak vagy értékálló befektetésnek

Ez nem csupán egy lakás, hanem egy kész, magas színvonalú élettér.

*Kapcsolat
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal akár hétvégén is!
Az ingatlan előre egyeztetett időpontban rugalmasan megtekinthető.

Jöjjön el, nézze meg személyesen, és tegyen ajánlatot!

*Teljes körű ügyintézés
Az OTP Ingatlanpont teljes körű támogatást nyújt:

kedvezményes hitellehetőségek
megbízható ügyvédi háttér
teljes körű ügyintézés

Célunk, hogy az Ön vásárlása biztonságos és zökkenőmentes legyen.

*További információk
Energetikai tanúsítvány: folyamatban

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Nemesvámoson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nemesvámos m² ár
1429 e Ft
1097 e Ft -30%
Ennek az ára
Nemesvámos átlagár
130 M Ft m Ft
97.1 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nemesvámos

Eladó ingatlanok a környékről

Káptalantóti
Eladó nyaraló

Káptalantóti

35 M Ft
1 szoba
70 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

205.384 M Ft
3 szoba
78 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

165.06 M Ft
2 szoba
60 m²
Sümeg
Eladó nyaraló

Sümeg

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Nagyvázsony
Eladó családi ház

Nagyvázsony

57.5 M Ft
2 szoba
79 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

225.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Pétfürdő
Eladó családi ház

Pétfürdő

85 M Ft
4 szoba
170 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

436.916 M Ft
3 szoba
142 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

435.728 M Ft
3 szoba
148 m²
Várpalota, Weöres Sándor út
Eladó téglalakás

Várpalota

39.9 M Ft
2 szoba
28 m²
Nagyvázsony
Eladó családi ház

Nagyvázsony

57.5 M Ft
2 szoba
79 m²
Vaszar
Eladó családi ház

Vaszar

43.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Pápa
Eladó téglalakás

Pápa

37.445 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Balatonudvari
Eladó családi ház

Balatonudvari

84.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

58.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pétfürdő
Eladó családi ház

Pétfürdő

49.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Alsóörs
Eladó telek

Alsóörs

27 M Ft
526 m²
0 m²
Berhida
Eladó telek

Berhida

19.9 M Ft
814 m²
0 m²
Nemesvámos
Eladó téglalakás