River Life

Eladó családi ház
Onga

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
46 990 000 Ft46.99 M Ft 391 583 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 780 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 978
Airizer Csabáné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk Ongán, 780 nm-es telken 120 nm-es 3 szobás családiházat.
A házban 3 külön nyíló, tágas szoba, konyha, kamra, Wc, fürdő, előtér található. A tetőtér beépítésre alkalmas. A fél ház alatt pince található. Az ingatlan 1986-ban épült szilikátból. Műanyag nyílászárók, rajtuk redőny található. Az ingatlan kiválóan alkalmas családosok részére, hiszen támogatott hitel igénybe vehető rá. A ház fűtéséről gázkazán és vegyestüzelésű kazán gondoskodik. Amennyiben felkeltettem az érdeklődését kérem hívjon bizalommal nézzük meg együtt leendő otthonát.
Irodánk teljes körű DÍJMENTES! hitelügyintézéssel segíti minden ügyfelét az összes Bank kínálatából.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Ongán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Onga m² ár
392 e Ft
393 e Ft 0%
Ennek az ára
Onga átlagár
46.99 M Ft m Ft
42 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Onga

Eladó családi házak a környékről

Ózd
Eladó családi ház

Ózd

26.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

59.9 M Ft
2 szoba
175 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

20.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

52.9 M Ft
5 szoba
189 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

46.8 M Ft
5 szoba
103 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

65 M Ft
5 szoba
168 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

44.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

21.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Tiszalúc
Eladó családi ház

Tiszalúc

19.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

49.8 M Ft
5 szoba
189 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

7.3 M Ft
3 szoba
125 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

81.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
3 szoba
130 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

49.8 M Ft
5 szoba
189 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

81.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

110 M Ft
6 szoba
199 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

72.9 M Ft
4 szoba
109 m²
Onga
Eladó családi ház

Onga

52.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

15 M Ft
7 szoba
225 m²
Sátoraljaújhely, Aradi vértanúk útja
Eladó családi ház

Sátoraljaújhely

57 M Ft
6 szoba
310 m²
Putnok
Eladó családi ház

Putnok

11 M Ft
3 szoba
79 m²
Sajószentpéter, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Sajószentpéter

10.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Szikszó
Eladó családi ház

Szikszó

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²