BAM Living

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, 1. emelet

59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 274 468 Ft/m2
2 szoba
47 m²
1. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 47 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 072
Kovács Dóra
Global Otthon az Otthonteremtő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM ÉLETERZÉS A GYÖNGYÖS LAKÓPARKBAN – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Eladásra kínálunk egy ékszerdobozt Mosonmagyaróvár egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén. Ez a 2022-ben épült, modern technológiával felszerelt lakás tökéletes választás azoknak, akik a minőséget és az alacsony rezsit keresik.

A lakás főbb paraméterei:
Alapterület: 47 m²-es, optimális elosztású élettér.
Elosztás: Amerikai konyhás nappali + 1 külön hálószoba.
Emelet: 1. emeleti elhelyezkedés.
Terasz: nagy méretű terasz, amely ideális pihenésre, reggeli kávézáshoz.

Műszaki tartalom és extrák:
Fenntarthatóság: Korszerű hőszivattyús rendszer gondoskodik a fűtésről.
Hőérzet: Minden helyiségben kényelmes padlófűtés.
Rezsicsökkentő: Minimális fenntartási költség a modern szigetelésnek és gépészetnek köszönhetően.
Minőség: Igényes, prémium hideg- és melegburkolatok, valamint felsőkategóriás szaniterek.
Tömör fa beltéri ajtók, elektromos redőnyök és minden ablakon szúnyogháló.

Környezet és kényelem:
Biztonság: Zárt udvaros lakópark, rendezett lakóközösség.
Parkolás: A vételár részét képezi egy saját udvari gépkocsibeálló.
Extra: Közös biciklitároló biztosított.
Lokáció: Nyugodt, zöld környezet, mégis kiváló infrastruktúra.
Állapot: Újszerű, tehermentes és azonnal költözhető! Önnek csak a bőröndjeit kell hoznia.

Ne maradjon le róla! Ez a lakás befektetésnek és első otthonnak is kiváló választás a magas műszaki tartalom és az értékálló környék miatt.
Érdeklődés és megtekintés: + 30 30 072 5838

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1274 e Ft
1035 e Ft -23%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
59.9 M Ft m Ft
50.2 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.928 M Ft
3 szoba
70 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.656 M Ft
3 szoba
69 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

43.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

59.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

75.65 M Ft
3 szoba
62 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

69.874 M Ft
3 szoba
66 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

58.8 M Ft
3 szoba
60 m²
Mosonmagyaróvár