Avico Greentop

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
76 980 000 Ft76.98 M Ft 1 283 000 Ft/m2
3 szoba
60 m²
1. emelet
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 419
Hima Zsuzsanna
OTPip - Győr Bajcsy-Zsilinszky út 27 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Napfényes, igényesen kialakított lakás eladó Mosonmagyaróváron, a közkedvelt Lajta lakóparkban. Az első emeleti, 60 m2-es ingatlan egy mindössze 7 lakásos, csendes társasházban található. A lakás tágas és világos terekkel rendelkezik: két különnyíló szoba, nappali, konyha, fürdőszoba és külön WC biztosít kényelmes elrendezést. A 13 m2-es napos erkély kiváló hely a pihenésre, emellett saját tároló és belső udvari parkolóhely is tartozik az ingatlanhoz. Minőségi anyaghasználat jellemzi: fa szalagparketta és elegáns, furnérozott amerikai dió beltéri ajtók kerültek beépítésre. A gépesített konyha magas minőségű Bosch, Gorenje és Whirlpool készülékekkel felszerelt. A lakás alacsony rezsijű, gázfűtéssel, klímával és 15 cm-es szigeteléssel rendelkezik. Elhelyezkedése kiváló, nyugodt, rendezett környezet, mégis minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Nincs meg a vételár teljes összege? Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az OTP csoport tagjaként, ügyfeleinknek lehetőségük van az OTP Bank által nyújtott kedvező hitel-, kamat- és díjkedvezmények igénybevételére. Az adás-vétel folyamatának megkönnyítése érdekében szakképzett kollégáink, ügyvédjeink gyorsított ügyintézéssel állnak szíves rendelkezésükre. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Referenciaszám: M326429

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

HIMA ZSUZSANNA
+36 20 419- 5046

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1283 e Ft
1016 e Ft -26%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
76.98 M Ft m Ft
66.8 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76 M Ft
4 szoba
75 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.656 M Ft
3 szoba
69 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

58.8 M Ft
3 szoba
60 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

77.15 M Ft
3 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

43.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

39.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft