Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
68 500 000 Ft68.5 M Ft 744 565 Ft/m2
2 szoba
92 m²
1. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Szabóné Buzsik Rita
Openhouse Győr - Révfalu Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Győr - Révfalu Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178691 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás.

Eladó felújított polgári lakás Mosonmagyaróváron – 92 m², erkély, zöldövezet

Mosonmagyaróvár csendes, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 92 m²-es, polgári jellegű társasházi lakást. Az ingatlan egy rendezett, két szintes, mindössze 8 lakásos téglaépület első emeletén található, barátságos lakóközösséggel.
A lakás egyik legnagyobb előnye a 310 cm-es belmagasság, amely rendkívül tágas, világos és levegős érzetet biztosít. A nagy alapterületű helyiségek jól berendezhetők, ideálisak akár családnak, akár azok számára, akik szeretik a klasszikus polgári lakások hangulatát.
Az ingatlan elosztása praktikus: két külön nyíló szoba, tágas nappali–étkező, konyha, külön fürdőszoba és WC, valamint erkély szolgálja a kényelmet. A lakás dél-nyugati tájolású, így egész nap világos, jó fényviszonyokkal rendelkezik.
A lakás 2015-ben teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át, amely magában foglalja a nyílászárók cseréjét, a burkolatok, a konyha és a fürdő megújítását is. Azóta is gondosan karbantartott, azonnal költözhető állapotú.
A fűtést távhő biztosítja egyedi mérőórával, a rezsi jól tervezhető. A lakáshoz klíma is tartozik. Parkolás díjmentesen az utcán megoldott.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: zöldterületek, parkok, buszmegálló, valamint a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők. Ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben keresnek értékálló otthont.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó mosonmagyaróvári társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal. Hivatkozási szám: #178691

Az Openhouse Győr - Révfalu Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
745 e Ft
1035 e Ft 28%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
68.5 M Ft m Ft
50.2 m Ft -36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.656 M Ft
3 szoba
69 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

43.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

69.874 M Ft
3 szoba
66 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

57.75 M Ft
3 szoba
58 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

38 M Ft
2 szoba
72 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

74.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
135 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

75.65 M Ft
3 szoba
62 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

78.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Mosonmagyaróvár