Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Monorierdő, földszint

+ 3 kép 1/6
58 900 000 Ft58.9 M Ft 1 051 786 Ft/m2
2 szoba
56 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

6 LAKÁSOS TÁRSASHÁZ MONORIERDŐ KÖZPONTJÁBAN!

Monorierdő központjában, a vasútállomáshoz közel egy hatlakásos lakóparkban kínálunk eladásra társasházi lakásokat.
Az épület két szintből áll, melyben szintenként 3-3 lakás fog épülni.
Nagyon fontos, hogy az emeleti lakások NEM tetőtér beépítéssel épülnek, így a tető dőlésszöge nem fogja hátrányosan befolyásolni az emeleten található lakások alapterületét és komfortját.
A földszinti lakások terasszal és kertkapcsolattal rendelkeznek, míg az emeleti lakásokhoz erkélyek tartoznak.
Minden lakáshoz egy térkövezett autóbeálló is jár a társasház közös használatú udvarán.

Minden lakás fűtését saját, egyedi hőszivattyú fogja biztosítani padlófűtéses hőleadással, illetve ingatlanonként egy klíma is a vételár részét képezi.
Az ingatlanokhoz tartozó közműórák szintén egyediek lesznek lakásonként.

Az adott hirdetés a földszinten található 56,37 m2 hasznos alapterületű + 16,05 m2 terasszal rendelkező lakásra vonatkozik.
Helyiségeket tekintve kialakításra kerül egy hálószoba, amerikai konyhás nappali, előtér, fürdő WC-vel és egy kisebb tároló helyiség.
A földszinti lakás saját, különálló, elkerített kertrésszel rendelkezik!

Műszaki tartalom:
Az épület a mai kor energiahatékonysági követelményeinek megfelelő építőanyagokból és megoldásokkal épül.
A burkolatok, fürdőszoba szaniterek és beltéri ajtók bizonyos összeghatárokon belül a vevő által választhatóak.

Ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával?
A CREDIPASS kollégái kötelezettség nélkül állnak rendelkezésére.
Hiteltanácsadónk DÍJMENTES.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: LK069216

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Monorierdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monorierdő m² ár
1052 e Ft
986 e Ft -7%
Ennek az ára
Monorierdő átlagár
58.9 M Ft m Ft
52.9 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monorierdő, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Abony
Eladó családi ház

Abony

24.9 M Ft
2 szoba
144 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

58.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

69.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

58.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

58.9 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

20 M Ft
3 szoba
66 m²
Monorierdő
Eladó téglalakás

Monorierdő

69.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Budaörs
Eladó panellakás

Budaörs

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
3 szoba
69 m²