BAM Living

Eladó téglalakás
Mohács, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
69 000 000 Ft69 M Ft 841 463 Ft/m2
3 szoba
82 m²
3. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lovász László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó új építésű társasházi lakás Mohács belvárosában – első lakóját keresi!

Mohács központi részén kínálunk megvételre egy 82 m²-es, modern kialakítású lakást, amelyhez egy 4 m²-es erkély és egy különálló, 12 m²-es saját tároló is tartozik. Az ingatlan egy teljesen új, zárt és rendezett lépcsőházban található, így biztonságos és igényes lakókörnyezetet biztosít.

A lakás három szobával és gardróbbal rendelkezik, elrendezése praktikus, jól kihasználható tereket kínál, így ideális választás családok számára, ugyanakkor befektetésként is kiváló lehetőséget jelent. Mivel az ingatlan teljesen új, még nem lakott, új tulajdonosa lehet az első, aki otthonává teszi.

Elhelyezkedése kiemelkedő: a belváros minden előnye karnyújtásnyira található, így üzletek, szolgáltatások és közlekedési lehetőségek könnyen elérhetők.

Ez a lakás tökéletes választás azok számára, akik modern, központi elhelyezkedésű, értékálló ingatlant keresnek.

Hívjon ha ingatlant elad, vagy vesz!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Mohácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mohács m² ár
841 e Ft
652 e Ft -29%
Ennek az ára
Mohács átlagár
69 M Ft m Ft
43.3 m Ft -60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mohács, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Mohács, Radnóti Lakótelep
Eladó téglalakás

Mohács

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

10 M Ft
1 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

31 M Ft
2 szoba
51 m²
Mohács, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Mohács

45.9 M Ft
2 + 2 szoba
91 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

38 M Ft
3 szoba
60 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

42 M Ft
4 szoba
93 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

32.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

59 M Ft
2 szoba
100 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²